Regulamin

Doba hotelowa w naszym gospodarstwie obowiązuje od godziny 16.00 w dniu przyjazdu do godziny 11.00 w dniu wyjazdu. Wyżywienie w naszym gospodarstwie jest obowiązkowe, gdyż nie ma możliwości przyrządzania posiłków we własnym zakresie.

Rezerwacji dokonujemy po otrzymaniu zadatku. Pozostała kwota płatna gotówką w dniu przyjazdu. Nie ma możliwości płacenia kartami płatniczymi.

Ze względu na kameralność naszego obiektu i niewielką ilość dostępnych pokoi bardzo prosimy o przemyślane decyzje dotyczące rezerwacji. W przypadku nagłej rezygnacji z pobytu zadatek nie podlega zwrotowi ani przesunięciu na inny termin. Gdy odwołanie rezerwacji nastąpi na tyle wcześniej, że rezerwowany pokój zostanie ponownie zarezerwowany, możliwy jest zwrot zadatku. W razie skrócenia pobytu z przyczyn od nas niezależnych (np. pogoda, choroba, sytuacje rodzinne), gościom nie przysługuje zwrot, ani obniżenie ceny usługi za niewykorzystany okres.

Zwierzęta w naszym gospodarstwie są mile widziane. Można do nas przyjechać z własnym psem, kotem, kanarkiem a nawet koniem. Wasz pupil, zwłaszcza jeśli to jest pies, powinien być grzeczny, tolerować dzieci oraz inne zwierzęta, nie przeszkadzać gościom w wypoczynku. Za pobyt małych przyjaciół pobieramy opłatę w wysokości 30 zł za dobę. Pobyt zwierząt możliwy w pokojach od nr 1 do nr 5.
Przyjazd ze zwierzętami należy wcześniej uzgodnić.

W trosce o Państwa bezpieczeństwo oraz komfort wypoczynku, w domu, pokojach (również na balkonie i w łazienkach), w stajni, na padoku i pastwisku obowiązuje bezwzględny zakaz palenia papierosów, e-papierosów i innych wyrobów tytoniowych. Palenie możliwe jest tylko w wyznaczonych miejscach na wolnym powietrzu.
W przypadku złamania zakazu palenia pobieramy opłatę 500 zł (sprzątanie, czyszczenie, pranie).

Na terenie gospodarstwa mogą przebywać i korzystać z infrastruktury wyłącznie osoby posiadające u nas rezerwację.

Dokonanie rezerwacji potwierdzone wpłatą zadatku jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wszystkie powyższe ustalenia.

 

Brak możliwości komentowania