Witamy

Agroturystyka „Kozia Baba” zaprasza na wczasy letnie, zimowe, rodzinne wakacje, weekendy w gronie przyjaciół, wypoczynek świąteczny i sylwestrowy.

Dla gości przygotowaliśmy bardzo wygodne pokoje: 2, 3, 4 osobowe z łazienkami oraz dwa dwupokojowe studia rodzinne. Pokoje znajdują się w dwóch sąsiadujących ze sobą budynkach. Oferujemy wyżywienie: 2 posiłki – śniadanie i obiadokolację. Proponujemy dania kuchni tradycyjnej, oparte na naturalnych produktach pochodzących z własnego jak i okolicznych gospodarstw. Istnieje możliwość spróbowania naszych własnych  wędlin, powideł, konfitur, wiejskiego masła i twarogu oraz świeżych ryb przyrządzanych na różne sposoby: wędzone, smażone i grillowane.

Oferta gospodarstwa kierowana jest do osób poszukujących ciszy i spokoju, aktywnego wypoczynku na łonie natury oraz gotowych zasmakować przyjemności życia na wsi. Największą atrakcją naszego gospodarstwa są zwierzęta. Z bliska można zobaczyć, pokarmić i pogłaskać konie, daniele, kozy i owce. Dla miłośników aktywnego wypoczynku proponujemy spływy kajakowe przepięknymi, malowniczymi rzekami o statucie górskim: Rurzycą, Piława i Dobrzycą oraz wycieczki rowerowe i piesze specjalnie przygotowanymi szlakami, biegnącymi wśród rezerwatów przyrody: Kuźnik, Doliny Rurzycy, Smolary, Diabli Skok.

W ramach relaksu i odprężenia można udać się z wędką na pstrągowe łowy nad rzekę, jezioro, prywatne łowisko lub z koszem na grzyby. Okoliczne lasy obfitują w prawdziwki, podgrzybki, kurki, maślaki, koźlaki a rzeki w pstrągi i lipienie. Wieczorami można posiedzieć przy ognisku, podziwiając gwieździste niebo, słuchając śpiewu nocnych ptaków, cykania świerszczy i kumkania żab. Dla najmłodszych gości przygotowany jest duży plac zabaw, gdzie dzieci mogą cieszyć się zabawą na świeżym powietrzu.

Brak możliwości komentowania.